BINGFANG-W Дигитален 0-100mm/0-150mm Пластика, ABS Дигитални Caliper Мерење Алатка Електронски Дигитален Дисплеј Vernier Caliper Владетел Мерење (Боја : 100mm Пластична Кеса)

BINGFANG-W Дигитален 0-100mm/0-150mm Пластика, ABS Дигитални Caliper Мерење Алатка Електронски Дигитален Дисплеј

DEN 763.20

Достапност

LCDClear Scale English System Digital Прочитајте Direct One Копче Conversion High-Сила Пластични Material Depth Мерење Функција(0-150mm) Длабочина на Мерење на Функција(0-100mm)ве Молиме да Купите Стил Ќе Need0-100mm VERNIER CALLIPERRange : 0-100mm/4"Главата Материјал : ABSMin Скала : 0.2 mm Scale : Магнетна Лента Film Packing : Кутија/Хартија Картичка/Пластични Bag Color : Black Battery Модел : SR44/LR441.2 мм Скала : Магнетна Лента Film Packing : Кутија/Хартија Картичка/Пластична Кеса Боја : Black Battery Модел : SR44/LR441.Имаат добар шопинг искуство.Ние нудиме најпознатите професионални продавница услуга.2mm Скала : Магнетна Лента Film Packing : Кутија/Хартија Картичка/Пластична Кеса Боја : Black Battery Модел : SR44/LR441.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed