HiEnd Акценти Del Sol 3 Дел Ватенка Сет со Перница Шамс, Супер Цар Големина, Памук Лесни Реверзибилна Луксузна Постелнина Сет, Југозападниот, Farmhouse Стил Кревет Маска, 1 Ват?

HiEnd Акценти Del Sol 3 Дел Ватенка Сет со Перница Шамс, Супер Цар Големина, Памук Лесни Реверзибилна Луксузна

DEN 5760.00

Достапност

Нашата луксузна постелнина множества се одличен Божиќ и празник подароци за сите вас љубов.Од прекривки ги опфаќа да bedspreads, ние сме горди да се прави некои од најдобрите светски домашен текстил за над 15 години.Собори сува ниска.Материјал : Лицето и Назад, 100% Памук, 100% Полиестер Пополнување.Двете ватенка и шамс се реверзибилна.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Да се произведуваат нашите ватенка сетови, ние извор на високо квалитетни материјали од најдобрите светски текстилни мелници.На ткаенини ние одберете стане помек со употреба и се дизајнирани да трае.Големина : Супер Кралот | Боја : Црвено реверзибилна Del Sol Ватенка Сет ќе додадете живописни бои за вашата спална соба.ОРИГИНАЛНИ ДИЗАЈНИ : Нашите во куќата Креативниот тим патува на светот да најдете инспирација и ги преведува во оригинални дизајни во нашата база во Далас, Тексас.СУПЕР КРАЛОТ ВАТЕНКА СЕТ : 3 Дел ватенка сет вклучува (1) Ватенка (110"x96") и (2) Перница Шамс (21"x34").Прекрасни скапоцен камен на ѕвонење подобрување на Ацтеките инспириран дизајни за да се создаде овој прекрасен ватенка сет.СИГУРЕН ВРЕДНОСТ : Нашиот тим работи за да се испорача на нашите производи за вас, по цена точка дека ќе ви се допаднат.Ситуацијата се менува со убава крем и тен Кој инспириран геометриски дизајн.Наша специјалност е во создавање на покачена дизајни кои ви помогне да ги искажете вашите уникатен начин на живот во повеќето лични места : дома.ЛЕСНО НЕГА : Машина за миење ладно, нежни циклус.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа