Xiayizhan Бебе Бања Четка, Силикони Масажа Четка, Силикони Scrubbers Exfoliator Четка | На SkinSoother Бебе од Суштинско значење за Сува Кожа, Лулка Капа и Егзема

Xiayizhan Бебе Бања Четка, Силикони Масажа Четка, Силикони Scrubbers Exfoliator Четка | На SkinSoother Бебе

DEN 1809.60

Достапност

Вшмукување Чаша Дизајн : задниот дел вшмукување чаша дизајн може да застане исправен и на десктоп.Се справи со Дизајн : Тоа е полесно да користите два прста за да менгеме вшмукување чаша.Силиконски Мека Четка : Мултифункционален силикони мека четка, бебе шампон, бања, масажа на скалпот, мајката лицето измијте го, меки и удобни, нежни и не-иритирачки.Светли Бои : светли бои привлечат бебето е поголемо внимание и да се направи бебе како да се искапеш.Силиконски Материјал : силикон материјал е мека и удобна, има добра еластичност и не му наштети на кожата.Спецификации : Применливи возраст : новороденче ~ 14 години old Color : зелена pink Item Бр. : BM-8050 Material : silicone Size : 9*8*2cm/3.54*3.15*0.79 in Weight : за 130g Packing Листата : Силикони Мека Четка*1 Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed