Olmitos Не Се Лизга Applique

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Достапност

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга риби-фарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс Детска Бања Играчки Модел - против пролизгување риби-фарма appliques surt.Референца 1105.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed