Makita Б-05153 Reciprocating Сечилото

Makita Б-05153 Reciprocating Сечилото

DEN 614.40

Достапност

Должина 203mm.Материјал тип Иверица 6 150mm и пластика 2,5 до 150mm.Забите по инч 6 до 10. Сечилото материјал Би-Метал.Забот тип на Земјата и од страна на сет заби.Пакет количество 5. Makita е водечки производител на професионален алат на пазарот.Многу од нашите Reciprocating Видов Ножеви се произведени со користење врвен квалитет Јапонски челик, на располагање за покривање на широк спектар на апликации во дрво и метал, вклучувајќи надолу сечење и 2 начин на сечење за worktops и laminates.Брзо и чисти намалувања во дрво, ноктите вградени дрво, црна и обоени метали, обложување, fibreglass, од не ' рѓосувачки челик и повеќе.Б-05153 е погодна за изградба дрва, иверица, МЕДИЈАПАН, пластика и особено погоден за cordless машини.Б-05153 Супер Експрес Сечилото има прогресивен заби.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец
  • Новак

Spectralock 1 91 Сив Шкрилец

DEN 897.60

Тешко, издржлив, и пукнатина отпорни.Чисти сите spills веднаш.Со PSI оценка 10 X повисоки од стандардните premixed

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс