Папагалот Замав Виси Играчка Птица Јаже Качување Нето за Parakeet,Cockatiel,Cockatoo,Conure,Африкански Сив,Macaw(2 Парчиња)

Папагалот Замав Виси Играчка Птица Јаже Качување Нето за Parakeet,Cockatiel,Cockatoo,Conure,Африкански Сив,Macaw(2

DEN 426.96

Достапност

❤【ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА ПАПАГАЛИ】Оваа качување нето има хроматска јаже,која е погодна за повеќето од папагали да се игра или одмор.Можете да се откажам variaty на храна string или џвака играчки за тоа. ❤【СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА】Тоа има соодветна големина за папагали.14.5x24.8 инчен / 37x63 cm; Еден прстен дијаметар : 3.54 инчен / 9cm. ❤【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】companied со 2 куки,тоа е лесно да се инсталира во кафез или на отворено. ❤【СМЕШНО ВРЕМЕ】Тоа може да содржи 3 или 4 папагали да стојат или игра,особено сопствениците надвор од дома.Тие може да уживаат во смешни живот со нивните компании.Во исто време,тие исто така се enought се вклопуваат во кафез за да се задржи здравјето на луѓето. ❤【Имитираат услуга】ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact ни дали ќе се сретне со било какви прашања.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс