Lipper Меѓународни Бамбус Дрво Виси Салата Сервери, 12 Долго, Еден Пар

Lipper Меѓународни Бамбус Дрво Виси Салата Сервери, 12 Долго, Еден Пар

DEN 2107.20

Достапност

Не се стави во машина за миење садови, микробранова или фрижидер.Димензии (Ш x D x H) : 12" x 3 1/2" x 1/2".Изберете од голем избор на материјали, вклучувајќи acacia, тиково, бамбус, пластика, и полипропилен, кои се дизајнирани за храна-безбедна употреба.Овие салата сервери се совршен додаток за вашиот служат чаши.Се меша и натпревар сервери повторно создавање вкусна charcuterie одбор или позлата варен зеленчук, а служат послужавник го прави лесен и стилски—да ги презентираат вашите јадења.Изберете од голем избор на парчиња прибор за на маса што не само што ќе им помогне да го положат од храна, но ќе биде хит на партијата, како и.Сечење на табли обезбеди идеална површина за сечење без да се оштети кујнски пултови и tabletops.Вие не треба да биде вино познавач да уживаат во еден од овие големи бар & вино елементи на располагање во Lipper International.Овие serveware essentials се идеални за издржување на семејството и пријателите entrées, несакани јадења, мезиња и повеќе.Нив ги користат за истурам и служат салата.Пребарувате на различни традиционални, функционални, & стилски додатоци кои се совршени за било кујна, во домот бар, винарска визба, па дури и скара на отворено!Бар коли, увеселителен парк сетови, полици за вино и повеќе може да се најде тука.Lipper Меѓународни карактеристики разновиден избор на Чаши повторно во потрага за.Современ дизајн и погодност.Не се впие.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс