ЈАДРО, Салата Сервер 2 Парчиња

ЈАДРО, Салата Сервер 2 Парчиња

DEN 191.76

Достапност

ЈАГОДА БОЈА : јагода боја додава убаво малку боја, без да се overpouring.Тие ќе изгледаат одлично на секоја маса.БАМБУС МАТЕРИЈАЛ : трајни бамбус материјал го сочинува Јадрото на Современите Бамбус Салата Сервери и здрав и лесен.Тие не се тешки и ќе трае, затоа што тие ќе не splinter или да се прекине.ОДЛИЧНО ЗА БИЛО OCCASTION : Јадрото Бамбус Современа Бамбус Салата сервери се одлични за секоја прилика.Тие може да се користи на вечерата партии или едноставно семејство weeknight вечери.КОРИСТИ НА БИЛО кој САЛАТА : да ги Користите овие бамбус салата сервери за истурам или порција зелена салата.ПЕРАТ : Овие бамбус салата сервери се безбедно да се мијат.Измијте со рака во топла, сапуница вода.Исплакнете темелно и оставете целосно да се исуши.Основни Бамбус Современа Бамбус Салата Сервери во Јагоди се одличен начин да им служи на било која салата.Тие се едноставни и удобно доволно за да го користите за weeknight вечери но, исто така, одлично за партии.На магента боја рачки додадете цртичка на боја за секоја маса амбиент.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа