Amazer Црн Туш Завеса Лагер, Црна Ткаенина Туш Лагер, 2-во-1 Бања Туш Завеса и Лагер, 12 Grommet Дупки, Вода Доказ, Машина Перат, Хотел Квалитет, 72 x 72 Инчи

Amazer Црн Туш Завеса Лагер, Црна Ткаенина Туш Лагер, 2-во-1 Бања Туш Завеса и Лагер, 12 Grommet Дупки, Вода

DEN 359.76

Достапност

Темно сива боја.Црна White Navy сина, Темно сива боја √. 2 тешки јасно камења : Тешки јасно камења на дното аглите се направи ткаенина туш лагер добие на тежина да остане во место, спречување на неа од кога се движат вашиот сме преземање туш.Темно сива боја.Постои вода-доказ слој на површината, со што ја промовира вода мушка формирање.Black White Navy сина √Темно сива боја.Темно сива боја.Машина перат & универзално применливи : ткаенина туш лагер е машина перат и одговара на повеќето стандардни големина туш кади и работа со директно или криви туш прачки.Морнарско сина.Повеќе изборот на боја за да ги задоволат вашите задоволство.Повеќе изборот на боја за да ги задоволат вашите задоволство.Морнарско сина √.Црна √White Navy blue Dark сива боја.Повеќе изборот на боја за да ги задоволат вашите задоволство. 100g потешки од иста големина 90 Gsm туш завеси од другите брендови.Тоа може да се користи сам во бањата, не треба да се користи заедно со вода-доказ туш лагер.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс