Опрема Tatz - јас сум Гаден Жена и јас Гласаат Автомобил Магнет - 9.75 X 2.75 инчи - Професионално Направен во САД - Магнетни Автомобил Decal

Опрема Tatz - јас сум Гаден Жена и јас Гласаат Автомобил Магнет - 9.75 X 2.75 инчи - Професионално Направен

DEN 311.76

Достапност

Сосема нов, не се користи, автомобил магнет/decal било подржувач на правата на жените ќе го сакам!.Највисок квалитет на трајни печати.Дожд, дожд, топлина, или ладно, ова магнетно налепница ќе изгледа новиот за многу години!.Силен магнетизам ќе го задржи тоа каде ќе се стави на тоа за колку што сакате таму!Внимателни пакување уверува тоа ќе пристигне во совршена состојба.Го прави совршен подарок за секоја правата на жените се залагаат. 9.75" X 2.75" (24cm X 7cm) Не overbearing но лесно може да се прочитаат од далечина.Ја покажат својата поддршка за правата на жените со овој автомобил магнет.Висок квалитет на печатење и магнетизам ќе го задржи вашето мислење нашите таму за долго време.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс