Amazer Бела Туш Завеса Лагер Перат, 72 x 72 Инчи, Ткаенина Туш Лагер со 2 Дното Камења, Водоотпорен 2-во-1 Туш Завеса и Лагер, 12 Grommet Дупки, Хотел Квалитет, Бела

Amazer Бела Туш Завеса Лагер Перат, 72 x 72 Инчи, Ткаенина Туш Лагер со 2 Дното Камења, Водоотпорен 2-во-1

DEN 239.76

Достапност

Димензии : Ширина : 72 инчи, на Висина/Должина : 72 инчи - Amazer туш завеса лагер карактеристики 120 грама на квадратен метар (Gsm) и е направена од премиум полиестер ткаенини. 100g потешки од иста големина 90 Gsm туш завеси од другите брендови.Водоотпорен туш завеса и лагер 2-во-1 : Постои вода-доказ слој на површината на нашата туш завеса лагер, кој ги промовира вода мушка формирање.Преработената полиестер ткаенини се користи за да се направи вода мушка остане на површината, брзо се одвратат и сува.Тоа може да се користи сам во бањата, не треба да се користи заедно со вода-доказ туш лагер. 2 тешки јасно камења : Тешки јасно камења на дното аглите се направи ткаенина туш лагер добие на тежина да остане во место, имајќи го движат кога вашиот сме преземање туш.Машина перат & универзално применливи : ткаенина туш лагер е машина перат и одговара на повеќето стандардни големина туш кади и работи со директно или криви туш прачки. 12 'рѓа-отпорни метал grommet дупки : Нашата Amazer туш завеса има 12' рѓа-отпорни метал grommet дупки, која им помага лесно да се закачите на туш завеса куки, промовирање на полесно виси и издржливи употреба.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа