Maxell 108527 Оптимално Дизајниран Рамен Пакети со Ниско ниво на Бучава Површината 90 Min Време на Снимање На Касета (2 парчиња)

Maxell 108527 Оптимално Дизајниран Рамен Пакети со Ниско ниво на Бучава Површината 90 Min Време на Снимање

DEN 238.80

Достапност

90 минути од времето за снимање, 45 минути по страна.Празно Аудио Касета Лента, одлична за секојдневниот аудио снимка, гласовна снимка.Празно Аудио Касета Лента, одлична за секојдневниот аудио снимка, гласовна снимка.Нормално пристрасност, IEC Тип 1, ниско ниво на бучава површината обезбедува соодветен медиум за музиката и гласот на снимањето.Пластични чување вклучени.Оптимално дизајниран за гласовна снимка, својата Ниска Бучава површината обезбедува соодветен медиум за музика, како и.Вкупно време на снимање на касета лента е 90 минути или 45 минути на страна.На Maxell UR-90 Аудио Касета Лента е одлична за секојдневниот снимање.Што има ниско ниво на бучава површина која обезбедува соодветен медиум за музиката и гласот на снимањето .Е 60 минути од времето за снимање или 30 минути на страна.Оваа Касета пети е идеален за персонални и преносни касета играчи, вклучува заштитни случај.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс