Најк Мажите Обука Гимнастика Чевли

Најк Мажите Обука Гимнастика Чевли

DEN 720.00

Достапност

Етилен Винил Ацетат единствена.Квалитет имитација на кожа.Поместена footbed.Mocisch.На Најк Victori пантофли нуди идеална удобност.Карактеристики мека поместена рака и мека пена midsole.Средно пена за единствена има flex cutouts за дополнителна удобност и природни слобода на движење.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Olmitos Не Се Лизга Applique
  • Новак

Olmitos Не Се Лизга Applique

DEN 249.60

Olimite хигиена и нега.Бања играчки хигиена и нега унисекс деца.Не се лизга рибифарма appliques (1105).OLMITOS Унисекс