BaishenglinMotor Итни Strobe Светлина Бар, 4-Pack 24-LED Црвено/Бело Површината Планината Водоотпорен Итни Предупредување Опасност Претпазливост Трепкачко Светло Бар за Универза?

BaishenglinMotor Итни Strobe Светлина Бар, 4-Pack 24-LED Црвено/Бело Површината Планината Водоотпорен Итни

DEN 575.76

Достапност

ИЗГЛЕД : Висока-квалитет на diecast алуминиумски домување + јасно PC леќа.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Ултра-тенок IP67 запечатени водоотпорен, lightningproof, dustproof, анти-судир, анти-изложеност/непроблематична во суровата средина/Никаква бучава, никакви електронски пречки/Брз топлина дисипација/Fast start-up/Цврсти и издржливи, 50000 часа живот и/Безбедно возење уверување/Енергија-штедење.ОДЛИЧЕН ВИЗУЕЛЕН ЕФЕКТ : 24 супер-светли Led диоди/16 различни модели (вклучувајќи 15 трепка модели ЦРНО—за заштитно Јаже; ЖОЛТО—Режим Селектор : ЖОЛТА допира ЦРВЕНО (моделот е промена)/ЖОЛТА изданија ЦРВЕНО (моделот е фиксна).Baishenglin Motor Итни Strobe СветлаНаправи вашиот возењето побезбедно и многу повеќе енергија-заштеда !Карактеристики : −Материјал : Цврсти и издржливи алуминиумски домување + PC леќа−19 Обрасци : 18 избор трепка модели ЦРНО—за заштитно Јаже; ЖОЛТО—Режим Селектор−Водоотпорен го Оценувате : IP 67−Работен Напон : DC 12 V-24 V−Wattage : 72 W( 3 W/LED )−животниот век : 50.000 Часови Големина на : −Должина на : 7.48 инчи−Ширина : 1.1 инчи−Висина : 0.4 инчи−Кабел должина : околу. 29.5 инчи (75 cm) Пакувањето се Вклучени : -4 x Strobe Светлина Барови−4 x Заштита Душеци -8 x Монтажа Завртка Сетови.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа