BaishenglinMotor Итни Strobe Светлина Бар, 4-Pack 24-LED Црвено/Сино Површината Планината Водоотпорен Итни Предупредување Опасност Претпазливост Трепкачко Светло Бар за Универза?

BaishenglinMotor Итни Strobe Светлина Бар, 4-Pack 24-LED Црвено/Сино Површината Планината Водоотпорен Итни

DEN 575.76

Достапност

ИЗГЛЕД : Висока-квалитет на diecast алуминиумски домување + јасно PC леќа.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Ултра-тенок IP67 запечатени водоотпорен, lightningproof, dustproof, анти-судир, анти-изложеност/непроблематична во суровата средина/Никаква бучава, никакви електронски пречки/Брз топлина дисипација/Fast start-up/Цврсти и издржливи, 50000 часа живот и/Безбедно возење уверување/Енергија-штедење.ОДЛИЧЕН ВИЗУЕЛЕН ЕФЕКТ : 24 супер-светли Led диоди/16 различни модели (вклучувајќи 15 трепка модели ЦРНО—за заштитно Јаже; ЖОЛТО—Режим Селектор : ЖОЛТА допира ЦРВЕНО (моделот е промена)/ЖОЛТА изданија ЦРВЕНО (моделот е фиксна).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа