Замена 204811 Micron Магија HEPA Вакуум Крпа Кеси (9 Кеси) Компатибилен со Кирби 204811, 204814 Стил F, одговара на Сите Генерација & Sentria Модели + 3 Ленти (9 Pack)

Замена 204811 Micron Магија HEPA Вакуум Крпа Кеси (9 Кеси) Компатибилен со Кирби 204811, 204814 Стил F, одговара

DEN 1944.00

Достапност

✔️ 9 Кеси За Кирби Алерген Крпа За Правосмукалки. ✔️ Одговара На Модели : Avalir, Sentria, Крајната G, Diamond Edition, Генерација G3 G4 G5 G6 Г-7 G8 G9 G10 G11 G12. ✔️ 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : или вашите пари назад!. ✔️ Ист Квалитет Како Оем За Половина Цена. ✔️ 9 Кеси За Кирби Алерген Крпа За Правосмукалки.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа