Франциско гоја Храна шпански Ориз, 7-Унца (Пакување од 12)

Франциско гоја Храна шпански Ориз, 7-Унца (Пакување од 12)

DEN 1439.28

Достапност

Франциско гоја шпански Ориз исто така познат како Црвен Ориз.Тоа трае тоа е боја и единствен вкус од комбинација на домати, црвена и зелена бел пиперки.тоа е нежно, зачинет со навестување на кромид и лук.Големина 7 мл.Ако тоа е франциско гоја.. тоа мора да биде добар!.Франциско гоја Храна шпански Ориз, 8-Унца (Пакување од 12).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа