Се продава на небото Туш Исцедете,на Плоштадот 4 инчен Туш Подот на Мозоци, со Отстранлив Филтер за Коса, Филтер, Навој Адаптер, Брусен 304 од не ' Рѓосувачки Челик

Се продава на небото Туш Исцедете,на Плоштадот 4 инчен Туш Подот на Мозоци, со Отстранлив Филтер за Коса, Филтер,

DEN 575.76

Достапност

Користете плоштадот 6-инчи или 4-инчен плоштадот кат канализација во различни стилови за да се донесе чист и модерен се чувствуваат на вашиот туш објекти.На плоштадот кат мозоци усвојува вграден изглед за да се обезбеди лесна изглед. [Производ материјал]-Овој плоштад туш потрошувачка е направен на стандардот на 304 нерѓосувачки челик, и основата е направен од ПВЦ структура, која го спречува корозија, гребнатини и ' рѓа, е издржлив, и се избегнува цевка мирис и блокада.Ви благодариме!.Висок проток, многу добро да помогне да се реши проблемот на вода во акумулацијата, употребата на 304 нерѓосувачки челик направен од челик капак и добра запечатување ПВЦ база, ефективно решавање на проблемот на цевка мирис.Стилски изглед на плоштадот туш кат потрошувачка исто така е полесно да се инсталира од круг на мозоци цевка, бидејќи тие обично не треба да се сече со 1-инчен, 2 инчи, или 6-инчен квадратни плочки. [Производ Инсталација]-квадратни туш потрошувачка е лесно да се отстрани, и приложените производ додатоци лесно може да се земе од челик капак и филтер елемент.[Производ големина]-4" долго, 4" широк, 2" централна вода штекер. [Производ додатоци]-Овој производ кој содржи отстранлив филтер и клуч за туш мозоци база, што ќе ви овозможи лесно да се чисти косата внатре.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа