Брат Вистински LC30333PKS 3-Пакет: 1 Патрон секој од Цијан, Магента & Жолта & Вистински LC3033BK, Еден Пакет Супер Висок Принос Црна INKvestment Резервоар за Мастило Кертриџ, Амазон ?

Брат Вистински LC30333PKS 3-Пакет: 1 Патрон секој од Цијан, Магента & Жолта & Вистински LC3033BK, Еден Пакет

DEN 1941.60

Достапност

Брат Вистински мастило е интелигентно конструиран да работи беспрекорно со вашиот Брат INKvestment Резервоарот за инк-џет печатач, за да постојано се произведуваат остри отпечатоци, кои го издржат тестот на времето.Производот 2 : За употреба со : Брат INKvestment Резервоарот, инкџет сите-во-едно печатач модели MFC-J995 DW и MFC-J995 DW XL дека функција Брат резервоарот технологија.Братот INKvestment Резервоарот сите инклузивно решение модели испорача непрекинато печатење, исклучителни карактеристики, супер погодност, големи страница приноси и ниски трошоци за печатење.Брат Вистински LC3033 BK Супер Висок принос Црна INKvestment Резервоар за мастило касети се за употреба со Брат INKvestment Резервоарот, прифатлива инкџет сите-во-едно принтери MFCJ995 DW и MFCJ995 DW XL дека функција Брат резервоарот технологија. (1)Усогласување на страница принос во согласност со ISO/IEC 24711.Производ 1 : БОГАТА, ЖИВОПИСНИ БОИ ОТПЕЧАТОЦИ, КОИ МИНАТАТА : Брат Вистински мастило произведува богата, живописни бои инкџет печатење кој го издржат тестот на времето.Брат INKvestment Резервоарот модели вклучуваат две години ограничена гаранција со бесплатни онлајн, јавете се или разговор во живо поддршка за животот на печатачот.Производ 1 : ИНЖЕНЕРСТВО на ИНТЕЛИГЕНТНИ : Интелигентно конструиран да работи во лесна unison со вашиот Брат INKvestment Резервоарот за инк-џет печатач.Производот 2 : Остар отпечатоци, кои минатата : Брат Вистински мастило произведува остри отпечатоци, кои го издржат тестот на времето.500 страници/кертриџ(1).Посета на производителот веб-страница за повеќе информации.Производ 1 : ЗА УПОТРЕБА СО : Брат INKvestment Резервоарот, инкџет сите-во-едно печатач модели MFC-J995 DW и MFC-J995 DW XL дека функција Брат резервоарот технологија.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа