Брат Синозелена Мастило кертриџ XL, LC225XLC

Брат Синозелена Мастило кертриџ XL, LC225XLC

DEN 636.48

Достапност

LC225 XLC.Брат LC-225 XLC.Cartouche d'impression, couleurs : Цијан, Nombre де страници imprimées : 1200 страни, Имајте на ум de bas de страница во однос ау nombre де страници imprimées : ISO / IEC 24711. Тип d'emballage : Ампулата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа