Uniwork Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Epson 69 T069 да се користи за Перо C120 CX5000 CX6000 CX8400 CX9400 NX215 NX305 NX400 NX410 NX415 NX515 работна Сила 30 610 615 1100 Печатач фах 10 Парчиња

Uniwork Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Epson 69 T069 да се користи за Перо C120 CX5000 CX6000 CX8400

DEN 719.76

Достапност

Uniwork 10 Парчиња Remanufactured Мастило Касети Замена за Epson 69 T069 Мастило Касети.Компатибилен Печатач : Epson Перо CX5000, CX6000, CX7000 F, CX7400, CX7450, CX8400, CX9400 F, CX9475 F, N11, NX100, NX105, NX110, NX115, апарат nx200, NX215, NX300, NX305, NX400, NX410, NX415, NX510, NX515, работна Сила 30, 40, 310, 315, 500, 600, 610, 615, WF-1100, WF-1300. Страница Принос : 245 страници во црно 69 мастило кертриџ; 350 страници во боја 69 мастило кертриџ (Буква/A4, при 5% покриеност).Пакет Содржина : 4 Црна 69 Мастило Касети, 2 Синозелена 69 Мастило Касети, 2 Магента 69 Мастило Касети, 2 Жолта 69 Мастило Касети.Нашите 69 Мастило Касети произведе брилијантна боите и остар црно отпечатоци.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа