Чудо Херои 2015 - Одмаздници: Возраст на Ultron Пакет [Онлајн Игра Code]

Чудо Херои 2015 - Одмаздници: Возраст на Ultron Пакет [Онлајн Игра Code]

DEN 372.00

Достапност

Во прославата на Марвел е Avengers : Возраст на Ultron, ова Чудо Херои 2015 пакет има 6 Одмаздници; Капетан Америка, Железо Човек, Хулк, Тор, Црна Вдовица, и Hawkeye заедно со костими за секој инспириран од филмот!Овој пакет нуди повеќе од 60% попуст на редовната цена на вклучени предмети во играта. 1,000 Гш ($10 во вредност) за купување во играта предмети!. Постави во иконите се Восхитуваат Универзумот, се Восхитуваат Херои комбинира суштината игра-игра стил на Акција RPGs и MMOs со експанзивна библиотека на хероите од Марвел Универзумот.6 ХЕРОИ - Битка како Avengers и повеќе - Со овој пакет, Капетан Америка, Железо Човек, Хулк, Тор, Црна Вдовица, и Hawkeye се целосно отклучен!. 6 ДОПОЛНИТЕЛНИ НОСИИ - Овој пакет вклучува страшни костими за секој инспириран од Чудо на Avengers : Возраст на Ultron филм вклучувајќи го и еп Hulkbuster Оклоп носи со Железо Човек во неговата борба со Hulk.Чудо Херои е FREE-TO-PLAY акција спакувани масовно мултиплеер онлајн игра создадена од страна на Дејвид Brevik, на визионерот зад Diablo и Diablo 2.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Etrian Одисеја Nexus - Nintendo 3DS
  • Новак

Etrian Одисеја Nexus - Nintendo 3DS

DEN 2049.60

Со исконски претставници и локации од минатото Etrian игри, над сто приказна богата потраги, променлива те�

Katamari Damacy REROLL - Xbox Еден
  • Новак

Katamari Damacy REROLL - Xbox Еден

DEN 2246.40

Не копчиња за да притиснете.Кој топкататркалање и објектнособирање игра механика на смирувачки флуидн�

Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)
  • Новак

Mortal Kombat 11 Ultimate (PS4)

DEN 785.04

Вклучува Mortal Kombat 11, Kombat Pack 1, mk11 : Последиците & Kombat Pack 2 дефинитивен mk11 искуство!Ја преземат контролата на e

Resident Evil: Мртов Цел
  • Новак

Resident Evil: Мртов Цел

DEN 2594.64

Специјален Агент Брус Mc Gavin е сам против голем заговор вклучување на зомби и мореjacked брод.Користете него