(Продолжува) Razer Viper Крајната Hyperspeed Најсветлите Безжична Игри Глувчето & RGB Полнење Клупа

(Продолжува) Razer Viper Крајната Hyperspeed Најсветлите Безжична Игри Глувчето & RGB Полнење Клупа

DEN 2399.76

Достапност

25% Побрзо Отколку Конкурентските Безжична Глувци : Razer Hyper Speed безжична технологија носи заедно екстремно ниска латентност и мешање намалување за вистински безжична слобода.Најлесниот, Нула-Компромис Безжична Esports Игри Глувчето на 74g : На Razer Viper Крајната вклучува 20 K DPI оптички сензор заринкаа на повеќето сериозни играчи, без потреба за drilled дупки.Побрзо Од Традиционалните Механички Прекинувачи : Нови Razer оптички глушец ќе се користи светлосен зрак-базирани actuation, регистрирање на копчето притиска со брзина на светлината.Ambidextrous Дизајн : Создадена за лево и десно раце корисници со достапни, програмабилни копчиња на двете страни.Вклучени се Индивидуализира Chroma RGB Глувчето за Полнење на обвинителна Клупа : Карактеристики 16.8 милиони комбинации на бои w/ вклучени наместени прилагодувања за профили, обезбедување 5 часа на безжичната изведба во рок од 10 минути за полнење. 8 Програмабилни Копчиња : им Овозможува на реструктуирањето и доделување на комплексни макро функции преку Razer Synapse 3. Големина : Глувчето | Стил : Viper Крајната - Безжичен.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа