Подлошки Аниме Девојка Секси RGB Mouse Pad Игри Светлечки LED Компјутерска Тастатура Подлога Игри Додатоци Биро Мат КОМПЈУТЕР Лаптоп XXL 35.43 инчен x15.74 инчен

Подлошки Аниме Девојка Секси RGB Mouse Pad Игри Светлечки LED Компјутерска Тастатура Подлога Игри Додатоци

DEN 791.76

Достапност

Тоа е совршено да се совпаѓаат со вашиот RGB глушец и тастатура и да добиете визуелно прекрасен приказ на бои и ефекти.14 Осветлување Модови - RGB mouse pad има 14 осветлување начини на работа во вкупниот вклучуваат Monochromatic Режим, Monochromatic Дишење Режим, Виножито Дишење Режим и Тече Кружење на Владата.Анти-лизга гумени долната спречува овој mouse pad од лизгање или движење.И тоа е сосема лесно да се префрлате осветлување на владата или исклучување на светлина преку кликнете на еден и само контрола копчето на подлога.Тоа обезбедува совршена движење на простор за професионална игри или канцелариска работа и одговара со сите видови на тастатури и mouses.Игри surface The gaming mouse pad оптимизиран за брзо движење, додека одржување на одлична брзина и контрола во игри на среќа.Лесен за Употреба - На RGB mouse pad се напојува преку USB, без возачот е потребно.Голема големина design The mouse pad има поголеми употреблива површина за да се покрие тастатура, глувче и работи на десктоп, кога играте игра.Одличен Дизајн - На RGB mouse pad има идеална големина за игри на среќа и секојдневна употреба.Мазна Површина и Анти-Лизга Гумени База : Дизајниран со Микро-мазна текстура водоотпорен површината и Не се Лизга гумени база за да се обезбеди прецизни, точни глувчето за контрола и во согласност стабилност на вашиот монитор.Трајни и соодветни за долго време се користи.Издржливи Stitched Рабови - На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumming.Боја Switch Копчето Двојно-кликнете на за да се префрлате светлината (висок и низок); Долго притиснете 3 секунди за да го исклучите светлото, и кликнете за да се вклучи светлото.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа