Игри Подлошки Ретро Видео Игрите RGB Mouse pad Гејмер со Светлото Игри Игри Додаток Предводена за Компјутерска Тастатура за КОМПЈУТЕР Мат 35.43 инчен x15.74 инчен

Игри Подлошки Ретро Видео Игрите RGB Mouse pad Гејмер со Светлото Игри Игри Додаток Предводена за Компјутерска

DEN 1404.00

Достапност

Дебела и Уредни Заклучен Edge Z во форма на дебел заклучен работ,мулти-слој за заштита не пената, не delamination, долгорочна употреба нема да биде degummed warped раб.Тоа е совршено да се совпаѓаат со вашиот RGB глушец и тастатура и да добиете визуелно прекрасен приказ на бои и ефекти.Боја Switch Копчето Двојно-кликнете на за да се префрлате светлината (висок и низок); Долго притиснете 3 секунди за да го исклучите светлото, и кликнете за да се вклучи светлото.Трајни и соодветни за долго време се користи.Анти-лизга гумени долната спречува овој mouse pad од лизгање или движење.Одличен Дизајн - На RGB mouse pad има идеална големина за игри на среќа и секојдневна употреба.Stitched рамка обезбедува mousepads не кавгата или распадне, како и други подлошки, обезбеди долг животен пат и да се спречи горниот слој лента далеку од базата.Издржливи Stitched Рабови - На RGB mouse pad има деликатна stitched рабовите, со што може да се спречи деформација и degumming.Никогаш не грижи се за тоа слајдови околу или лебдат на вашиот десктоп, додека сте со користење на тоа, дури и за време на најинтензивна игри.Лесен за Употреба - На RGB mouse pad се напојува преку USB, без возачот е потребно.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа