Kaytee Совршен Џвакање Хрчак

Kaytee Совршен Џвакање Хрчак

DEN 57.36

Достапност

На Џвака Играчка виси насекаде во вашите миленици кафез!има бројни шарени chews на дрво skewer дека е прелиена со затворач за лесно приврзаност кон вашите миленици кафез или живеалиште.Совршен Џвакање за хрчаци вклучува дрво топчиња, тркала, едно дрво се најавите и блок во брилијантен теал, жолта и виолетова colors A целосно chewable играчка со метална прилог кука направете го тоа лесно да висат во секој habitat Helps намали досада во мали животни и да се обезбеди вашето домашно милениче со часови на исполнување fun For хрчаци или други мали животни.Совршен Џвакање за хрчаци вклучува дрво топчиња, тркала, едно дрво се најавите и блок во брилијантен теал, жолти и виолетови бои.Секој kabob има бројни шарени chews на дрво skewer дека е прелиена со затворач за лесно приврзаност кон вашите миленици кафез или живеалиште.Расположливиот џвакање, едноставно ги отфрлите по вашето домашно милениче голта тоа, и купи нов.Совршен џвакање специјално дизајниран за вашиот миленик!Комбинацијата на крцкава текстури им помага на чистење и трим забите додека задоволување на мали животински инстинкт да се џвака и да гриза.Помага во намалување на досада во мали животни и да се обезбеди вашето домашно милениче со часови на исполнување забава.Совршен Chews се шарени kabobs со дрво и loofah текстури за да се обезбеди часа на џвакање и игра време за вашето домашно милениче.Супер Миленичиња 10 Essentials Џвакање објект за поздрав, посреќен домашни миленици.Совршен Џвакање за хрчаци вклучува дрво топчиња, тркала, едно дрво се најавите и блок во брилијантен теал, жолти и виолетови бои.За хрчаци или други мали животни.Сосема chewable играчка со метална прилог кука направете го тоа лесно да висат во било живеалиште.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа