Felting Игла, DIY Занает Одлуки 3 Игли Felting Пенкало за Џемпер Шамија, Трикотажа(Сина)

Felting Игла, DIY Занает Одлуки 3 Игли Felting Пенкало за Џемпер Шамија, Трикотажа(Сина)

DEN 254.16

Достапност

Пенкало, стил зафат за поудобно рака чувство, лесно да се одржи и практично да работат.Обезбеди добра помош за вашиот DIY занает работа, може речиси ги задоволат вашите побарувачката на волна почувствува DIY.Замена на игли со SKC, мулти-игла за шиење алатка за занает, лесен за употреба.Мали и преносливо, удобен за носење и лесен за користење, може да се користи за да се направи волна почувствува играчки.Изработен од квалитетни пластични домување и нерѓосувачки челик игла, обезбедувајќи максимална издржливост.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа