addi Турбо Ракети 24-инчен (60cm) Кружни Игла за Плетење; Големина НАС 05 (3.75 mm) 775-24-05

addi Турбо Ракети 24-инчен (60cm) Кружни Игла за Плетење; Големина НАС 05 (3.75 mm) 775-24-05

DEN 348.96

Достапност

ЦЕНА : Вклучува 1 addi Игла за Плетење Кружни Турбо Ракета Чипка Сина Врвца 24 инчи (60cm) Големина НАС 05 (3.75 mm).ИЗГРАДБА : addi Турбо Ракета Чипка кружни игли беа создадени за прецизно плетење и совршен за чипка, sock и сите околу плетење со оглед на агресивно заострените сите-месинг совети, вклучува и Skacel ексклузивни ултра-свитливи сина кабли и финтата-слободен приклучува.ПРОИЗВОД на АВТЕНТИЧНОСТА : Предмет е дизајниран и произведен во Германија од страна addi за Северна Америка пазари се назначени од страна на Skacel пакет логото и Ексклузивни Сина Кабли и ексклузивни ултра-свитливи сина кабли.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Предмет е покриен со Skacel е доживотна гаранција од било кој производител е дефект, мана или несовршеност.addi Турбо Ракети се комбинираат поостри на addi Турбо Чипка со масна никел-обложено слој на класичен addi Турбо игла.Остри совети направи овие игли се идеални сложена плетење.Стилизирана по популарна addi Турбо Чипка, овие екстра-pointy совети обложено со истата сјајна никел тоа дава класичен addi Турбо неспоредлива zip.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа