СЛИК Мерач NVS-CS-1/4-GS180-MXM Јаглероден Челик Мали Тело Права Игла Вентил со Круг Рачка (Гас), 1/4 Машки NPT x 1/4 Машки NPT Врска Големина, 6000 psi Притисок

СЛИК Мерач NVS-CS-1/4-GS180-MXM Јаглероден Челик Мали Тело Права Игла Вентил со Круг Рачка (Гас), 1/4 Машки

DEN 816.00

Достапност

Стил : M x M Игла Вентили се дизајнирани да се регулира протокот на некој инструмент или други индустриска примена.СЛИК Мерачи игла вентили се солиден доволно за нафта & гас сила и погоден за повеќето индустриски апликации.Достапни во широк спектар на конекции во 316 од не ' рѓосувачки челик и јаглероден челик тела, ПИК Мерачи има најчестите конфигурации во акции за итна испорака.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа