ДНЕВНИК ШТАЛА 2-Pack Надворешноста Светлина Тела Модерните Сферични Отворено Светло Тела Ѕид со Seeded Стакло, Анти- 'Рѓа Текстура Црна Отворено Куќа Светла за Тремот, Дв

ДНЕВНИК ШТАЛА 2-Pack Надворешноста Светлина Тела Модерните Сферични Отворено Светло Тела Ѕид со Seeded Стакло,

DEN 1679.76

Достапност

ЗАЕДНИЧКИ ОДГОВОРИ - Дополнително поддржано со мрак за да се зора светилки, сензор за движење светилки, и wifi светилки (треба да се купат одделно). ✔Ураганот✔Snowstorm✔Жешкото сонце✔Тешки правец.ПРОДАВАЧОТ ГАРАНЦИЈА - 2-годишна гаранција.Доаѓа со доволно монтирање на комплет и инструкции, надвор светла за куќа се удобен да го инсталирате : .Отворен работа наменета за замена на сијалица и лесно чистење.Безвременски стил на отворено ѕид sconce прикажува гроздобер корист за да одговараат на двете современите и традиционалните decors на тремот, пред вратата, entryway, двор или градина за да го дадат совршено осветлување.тремот светла отворено, паркинг (надворешен ѕид sconce, надвор светла за куќа, тремот .Направи жица конекции и монтирање на ѕид;.КОРИСНА ИНСТАЛАЦИЈА - следење на настава - Прикачување на метал светилка рака, се качи на монтажа плоча врз штекер кутија, поврзете жици, со тремот светлина и монтирање на ѕид, завртка компатибилен сијалица (не се вклучени) и ги заостри стакло свет со поправи завртка.Две E26 медиум база 40 W Max светилки се потребни (не се вклучени, тубуларна сијалица е препорачливо).Кога обезбедување на атрактивни и сигурен отворено осветлување, отворено куќа светла се способни за создавање на естетска атмосфера целиот вашиот надвор области.Како развој на осветлување производителот и продавачот, ние посветена на понуда на производ и услуга како подобро како можеме да - За било исчезнати делови ситуација, ве молиме прашајте нè за замена за слободни.Со здрав анти- ' рѓа метална рамка и вода-доказ црно заврши, на тремот светлина е во можност да се изврши во било остри временски услови : .


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа