Нека Биде Малку Железо Знак Ѕид Знак Расадник Момчиња Деца Детска Градинка Игра Соба Метал Ѕид Уметност за Модерна Селски Farmhouse Пред Вратата Затворен Дневна Соба и

Нека Биде Малку Железо Знак Ѕид Знак Расадник Момчиња Деца Детска Градинка Игра Соба Метал Ѕид Уметност за

DEN 791.76

Достапност

Разгледате нашата продавница за други појавување на производот.Ние исто така, обезбеди други видови на ѕид украс.Тоа ќе не ' рѓа лесно.⭐Лесно Виси Метал Ѕид Уметност : Овој метал знак е направен од висок квалитет на железо материјал, носат и солза отпорни, ' рѓа и отпорен на корозија, не е лесно да се подели, бледнеат, шушка надвор и да се прекине, која може да помогне долго време за апликацијата.Тие се лесни и се помалку склони кон оштетување на ѕидовите.Квалитетот на нашите производи е опеана и секогаш, ние сме многу убедени дека ќе ви се допадне на нашите производи. ⭐Широко се Применува : метал виси плак е housewarming подарок за вашите пријатели или семејството на фестивали, како што се Божик, денот на Благодарноста, свадба, отворен или затворен партии, бебе туш, роденден партии, Нова Година и други прилики; И ставете ја во ходникот, кујна, купатило, спална соба, во близина на ТВ, слики или слика.Пакет content Package содржина : ќе добиете 1 парче селски железо ѕид знак, едноставен, но елегантен, погоден за вас директно да се закачи на ѕид или врата на вашата спална соба, Дневна соба, перење соба, бања, кујна и повеќе, кои може да додадете повеќе шарм на вашиот дом, и да се создаде различни визуелен ефект за вас.Задоволство Гаранција : Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа. ⭐Лесно Виси : Направи за да се закачи во затворени простории & отворено, планината вашата нова куќа декор во вашата дневна соба или висат до тоа како влезна врата знак.Може да имате незаборавен Божик годишнината.Ако не го добиете вашиот кориснички информации во рок од 24 часа, на производот ќе се смета како стандарден стил на сликата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа