Bolaz Симпатична Вектор Колекција на Еднорози Коњи Плакета во Знак Виси на Вратата Знак Забниот камен Ѕид Уметност Знак Ѕид Pediment Декоративни Добредојдовте Виси Знак

Bolaz Симпатична Вектор Колекција на Еднорози Коњи Плакета во Знак Виси на Вратата Знак Забниот камен Ѕид Уметност

DEN 192.00

Достапност

Висок квалитет на печатење на ПВЦ да се реализира светла боја, вода доказ, траен ефект.Совршен знак за внатрешна и надворешна виси.Големина 11 x 6 инчи.Голема големина доволно за да бидат забележани од страна на семејството и на гостите.Вклучува виси јаже.Лесно да висат на ѕидот со овој виси јаже.Костим за внатрешна отворено за домашна употреба.Можете да ја обеси на влезната врата, соба вратата, кафуле, ресторан, ѕид позиција во близина на влезот.Мала тежина Плакета, лесно да се види и убав за дома декор.Тоа ќе биде совршен подарок за Божиќ семејството и пријателите.На Bolaz Ѕид Знак Големина : 11 x 6 инчен Материјал : Високо квалитетни ПВЦ Внатрешна/Надворешна одобрување.Употреба : Вклучува виси јаже.Висат на ѕидот и со ова јаже.Еден двострано печатење.Светла боја, вода доказ, издржлив материјал.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа