[30 Pack] BESTTEN Декоратор Електрични Ѕид Receptacle Штекер, Не-Подесувате-Отпорни Декоративни Приклучоци, 15A/125V/1875W, за Станбени и Комерцијални Употреби, УЛ Наведени, Бела

[30 Pack] BESTTEN Декоратор Електрични Ѕид Receptacle Штекер, Не-Подесувате-Отпорни Декоративни Приклучоци,

DEN 787.20

Достапност

15 A/125 V/1875 W.Функција : Термопластични изградба овозможува долг животен век со трајни и отпорност.Модерен и стилски изглед со бела боја гланц, одржување на функцијата и подобрување на вашата соба во потрага.Лесен за Инсталација : Страна и назад жица инсталација, AWG12-14 препорачува за страна и AWG14 препорачува за назад.Ѕид плоча вклучени.УЛ наведени. 3-годишно грижете се-бесплатно гаранција.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа