1 Банда Декоративни Светлина Switch Ѕид Плоча Се Зголеми Злато Розова Мермер Светлина Прекинувач Поклопец Плоча

1 Банда Декоративни Светлина Switch Ѕид Плоча Се Зголеми Злато Розова Мермер Светлина Прекинувач Поклопец Плоча

DEN 263.76

Достапност

Материјал : Направен од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност.Три Големина : Еден Рокер ( 2.9x4.6x0.2 во ); Двојно Рокер ( 4.7x4.6x0.2 во ); Тројно Рокер ( 6.5x4.6x0.2 ).Дома Декорација : Зачин до вас дома со декоративни печатени ѕид плочи, исклучителна моделот печатење додава безвременски шарм на вашата спална соба, дневна соба, кујна или студентска соба.Пакетот вклучува : 1 Пакет Ѕид Плоча, машина завртки во соодветен финиш се вклучени за лесна инсталација.Карактеристики : ѕид плоча издржат тешко влијанија и тешки сила штити од гребнатинки и гребнатини, мазна заврши со меки рабови се овозможи лесно чистење.На декоративни ѕид плоча додава богат, домот, се чувствуваат во вашата соба.Едноставна промена може да има огромно влијание врз изгледот и чувството на секоја соба.Изработени од поликарбонат термопластични материјали за да се обезбеди издржливост, флексибилност.Вклучувајќи машина завртки во соодветен финиш се вклучени за лесна инсталација.Уникатен Печати : Шарени, енергична, светла дизајни од креативни, оригинални уметнички дела 100% Пари Гаранција за враќање на : Ние сме толку сигурни ќе љубов нашата ѕид плоча што можете да го вратат вашата нарачка, за било која причина и да добијат 100% производ наплата.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа