Zevia Органски Шеќер Слободни Iced Чај, Чај Време Различни Пак, 12 Унца Лименки (Пакување од 12)

Zevia Органски Шеќер Слободни Iced Чај, Чај Време Различни Пак, 12 Унца Лименки (Пакување од 12)

DEN 854.16

Достапност

Zevia е направен со користење на едноставни растителна основа состојки, никогаш не се користи било artifician засладувачи или бои.Ја ревитализира (12) 12 оз лименки дадено право на вашата врата; засладен со 100% stevia leaf екстракт со деликатната рамнотежа на вкус.Попаметни Избори : Тука во Zevia, ние се чувствува силно за намалување на потрошувачката на шеќер, користење на Чисти Состојки и создавање вкусни и освежителни пијалоци.Можете да ги најдете на нашата страст во сите наши производи од сода & чај за енергетски пијалоци на пенливи вода.Вкус : 6-вкус на Чај Време Различни Zevia пијалаци нудат храбар вкусови дека ќе го сакам, без штетни нешта се најде во традиционалните газирани пијалаци и типични зашеќерени пијалаци.Сите Zevia пијалоци се нула калории и нула шеќер, без да се жртвува забава или вкус.Засладен со чудото е stevia лист, Zevia газирани пијалаци, енергетските пијалоци, пенливи води и миксери нудат задоволство подобро-за-ти пат.Без оглед повод, Zevia ви се опфатени со вкус сте жедни без нешта што не.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа