Пластични & Производи Маркетинг ППМ HZJ-1600 Condiment Држачот за Хајнц Jugs од Синап & Ketchup #10 Jugs - Ketchup & Сенф JUGS НЕ се Вклучени.

Пластични & Производи Маркетинг ППМ HZJ-1600 Condiment Држачот за Хајнц Jugs од Синап & Ketchup 10 Jugs -

DEN 1128.00

Достапност

НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ KETCHUP & СЕНФ JUGS / ПУМПИ.Направи на пауза отпорни големо влијание текстура црна ABS пластика со не-пропадна табови на база.Совршен за кафетерии, buffets, погодност продавници и подготовка на храна области. 16" широк x 7 1/4" D x 5 1/4" H Држи Jugs од ѓубрето додека транспорт или scooting на шанкот.Единица има не-пропадна табови на база.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : KETCHUP & СЕНФ JUGS НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Професионални countertop носителот презентација за комерцијални foodservice погодност продавници или Жешка Куче првично области.Пумпа производ што е прикажано (не е вклучен).Оваа единица е лесно да се исчисти само со благ сапун и вода.Ние сме производител на сите наши производи.Ви благодариме за сите големи повратните информации и осврти, сите ние го цениме тоа.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа