Bonarty Мулти-Цел Висока Осветленост Јачина на Светилка Ѕвончето Аларм 22mm Монтажа Дупка - Жолта 24V, 65MM

Bonarty Мулти-Цел Висока Осветленост Јачина на Светилка Ѕвончето Аларм 22mm Монтажа Дупка - Жолта 24V, 65MM

DEN 191.76

Достапност

Монтажа Дупка со Дијаметар : 22mm / 0.9 инч.Напон : DC 12 V/24 V.Моќ фреквенција издржат напон : од 2,5 KW AC, 1min.Име на производ : LED Сигнал Светлина Ѕвончето Аларм.Модел : AD16-22 SM.Опис : - Име на Производ : LED Сигнал Светлина Ѕвончето Аларм - Модел : AD16-22 SM - Напон : DC 12 V/24 V - Монтажа Дупка со Дијаметар : 22mm / 0.9 инчен - Моќ фреквенција издржат напон : од 2,5 KW AC, 1min - отпор на Изолација : повеќе од 2 megohms - Осветленост : поголема или еднаква 100mcd - Релативната влажност : 98% - Инсталација категорија : III ниво - Загадување на Ниво : 3 - Висока осветленост : поголема или еднаква 150mcd Package Вклучува : 1 Парче Ѕвончето Alarm Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2cm грешка.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа