AquaAce Лебди Спа Топла Када Диспензерот за 1 Инчен Бром или Хлор Таблети, Премија Прилагодливи Хемиски Floater, 13 Прилагодувања за Максимален Проток Контрола

AquaAce Лебди Спа Топла Када Диспензерот за 1 Инчен Бром или Хлор Таблети, Премија Прилагодливи Хемиски Floater,

DEN 270.00

Достапност

ПРИЛАГОДЛИВ - Максимален проток контрола со 13 прилагодувања за да помогне да се оптимизира износот на бром или хлор се пуштени во вашиот бањата или топла када.ТЕШКИ - Силен, издржлив, со просечна завртка на ззп.ЛЕСНО - Вклучува едноставно да се следат инструкциите.За користење со 1" бром или хлор таблети - (таблетите не се вклучени).Исто така одлична за над земјата базени и мали базени.Во потрага по премија и се грижи слободен хемиски фармацевт кој помага да се задржи вашата бања или топла када е sanitizer оптимални нивоа?На Aqua Ace CD201 Премиум Spa / Топла Када Лебди Хемиски Фармацевт е одлична за помагање да се одржи пенливи чистење на бањата или топла када кога се користи со бром или хлор таблети.Висок квалитет на дизајн вклучува 13 прилагодувања за контролирање на протокот на бром или хлор се пуштени во вашиот бањата или топла tub For употреба со 1" бром или хлор таблети.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа