CTS Термичка Управување Производи HEATSINK ФАЛСИФИКУВАНИ BLK друга, секој па ВРВОТ MNT, (Пакување од 100) (APR48-48-15CB/A01)

CTS Термичка Управување Производи HEATSINK ФАЛСИФИКУВАНИ BLK друга, секој па ВРВОТ MNT, (Пакување од 100) (APR48-48-15CB/A01)

DEN 1610.40

Достапност

Mfr : - CTS Термичка Управување Производи.Серија : - АПРИЛ.Пакет : - Лента.Дел Статус : - Активен.Тип : - Врвот На Планината.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиумски Легури - Топ Mount Specification : Mfr : - CTS Термичка Управување Products Series : - APRPackage : - Tray Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Термо Лента, Лепило (Вклучени)Форма : - Плоштадот, Pin Fins Length : - 1.854" (47.10 mm)Ширина : - 1.854" (47.10 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.575" (14.60 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 2.60 C/W @ 200 LFMThermal Отпор @ Природен : - 7.83 C/WMaterial : - Алуминиум Alloy Material Крај : - Црна Anodized Shelf Живот : - 12 Months Base Производ Број : - APR48 Environmental & Извоз Класификации : Ro HS Статус : Ro HS Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа