Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 30X30X10MM R-ТАБОТ T766, (Пакување од 20)

Напредни Термички Решенија Inc. HEATSINK 30X30X10MM R-ТАБОТ T766, (Пакување од 20)

DEN 7361.28

Достапност

Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PIN.Пакет : - Лента.Дел Статус : - Активен.Тип : - Врвот На Планината.Топлина Мијалник Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..) Алуминиум - Топ Mount Specification : Mfr : - Напредно Термички Решенија Inc.Серија : - push PINPackage : - Tray Part Статус : - Active Type : - Топ Mount Package Ладење : - Избрани (BGA, LGA, ПРОЦЕСОРОТ, ASIC..)Прилог Метод : - Притисни Pin Shape : - Плоштадот, Fins Length : - 1.181" (30.00 mm)Ширина : - 1.181" (30.00 mm)Дијаметар : - -Перка Висина : - 0.394" (10.00 mm)Моќ Дисипација @ Температура се Зголеми : - -Термички Отпор @ Принудени Проток на Воздух : - 26.36 C/W @ 100 LFMThermal Отпор @ Природна : - -Материјал : - Aluminum Material Крај : - Сина Anodized Base Производ Број : - ATS-11 FEnvironmental & Извоз Класификации : Ro HS Статус : ROHS3 во Согласност Влага Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен) ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Непроменета ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8473.30.5100.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Sparepart: HP Heatsink, 598249-001
  • Новак

Sparepart: HP Heatsink, 598249-001

DEN 8040.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �