AEBDF Мода Beautyful Жените црвениот Цвет Headband Венец Свадба Garlands Флорални Круна Плажа Невестата Hairband Удобно Коса, Накит

AEBDF Мода Beautyful Жените црвениот Цвет Headband Венец Свадба Garlands Флорални Круна Плажа Невестата Hairband

DEN 5086.80

Достапност

Тоа може да се користи со речиси било која фризура, и тоа може совршено да одговара на било какви се облекуваат.Вие и вашиот љубовник ќе имаат романтична свадба за да го прослават вашиот посебен ден.Оваа романтична кристал чешел косата изгледа убаво, без разлика каков вид на фризура.Повод : Свадба,партија,танц,годишнината.Подароци : невести,пратилки,Божиќ подароци,Нова Година.КОЛИЧИНА:1 PCColor : 1 Colors,црвена,како на сликата show Size : како на сликата show Material:Легури,Кристал ,мушка pearl Weight:35g како на слика show It може да се користи со речиси било која фризура, и тоа може совршено да одговара на било какви се облекуваат.Вие и вашиот љубовник ќе имаат романтична свадба за да го прослават вашиот посебен ден.Оваа романтична кристал чешел косата изгледа убаво, без разлика каков вид на фризура.Повод : Свадба,партија,танц,годишнината.Подароци : невести,пратилки,Божиќ подароци,Нова Година.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Headband Headband со слатка, елегантен дизајн, прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Tassel Headband, Јубилеј
  • Новак

Tassel Headband, Јубилеј

DEN 102.48

Внимателно стокмено користејќи деликатни семе мониста, кристал синџири и накит.Целосно страна направе�