6-парче дами headband, модерен headband за дами коса стил, спорт фитнес тренинг во тенис, трчање танц јога headband, не се лизга не-пот еластична headband (солидна боја)

6-парче дами headband, модерен headband за дами коса стил, спорт фитнес тренинг во тенис, трчање танц јога

DEN 119.76

Достапност

Ткаенини : На headband е направен од мешавина на spandex и полиестер.Таа има мека и нежна чувствуваат, природна свила сјај, дише и влага-доказ, удобно да се носат, без топка, не исчезнува, не деформација, перат, и нема да им наштети на кожата.Големина На : turban е 9 инчи долго и 3.5 инчи, широк.Таа има силна еластичноста и одговара на сите женски главата форми.Дизајн : Крстот headband дизајн.Косата бенд е многу еластична и, исто така може да се користи како гумени бендот, така што вашата коса нема да биде нејасна.Косата бенд е богата со бои и може да се носи според вашата омилена боја.Повод : Погоден за разни спортски настани (трчање, фитнес, јога, обука, патување), birthday (роденден партии, танцување, секојдневно козметика, лице за перење, за појавување на различни облека, исклучителен дизајн, нека ви intoxicate и да почне елегантен и исклучителна живот.По-продажбата на услугата : ви Благодариме за изборот на нас.Ако наидат на проблеми при шопинг, ве молиме испратете ни e-mail во време и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Tassel Headband, Јубилеј
  • Новак

Tassel Headband, Јубилеј

DEN 102.48

Внимателно стокмено користејќи деликатни семе мониста, кристал синџири и накит.Целосно страна направе