Црна и Златна Позадина Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Обука

Црна и Златна Позадина Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање,

DEN 311.76

Достапност

Се Вклопува Во Рамките Било Покривки : Овие Headbands Се Лесни, За Трчање, Јога, Вежби, Кошарка, Велосипедизам, Фудбал, Тенис.Ние Ќе Се Потрудиме Да Ги Задоволат Вашите Барања И Да Го Реши Вашиот Проблем Брзо И Ефикасно!.Влага Wicking : Со Овие Исклучителни Спортски Headbands, Вашата Пот Ќе Бидат Веднаш Се Апсорбира И Брзо Злите Далеку.Црна И Златна Позадина Headbands Дали Сте Уморни Од Постојана Битка Со Пот Капе Долу Вашето Лице За Време На Вашиот Тренингот?Тука Е Тоа!Со Црна И Златна Позадина Headbands, Можете Да Уживате Во Вашиот Тренингот Без Никаков Прекин.Атлетик Носат : Еластичен, Дише Материјал, Апсорбира & Evaporates Пот 8 Пати Побрзо Од Просечен Памук Sweatband.Затоа, Можете Да Уживате Во Вашиот Тренингот Без Постојана Битка Со Пот Stinging Вашите Очи.5 Инчи Долго И 3.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа