3 ЕЕЗ Голема Лакови Бебе Headbands Најлон Hairbands Коса Лакови Ластичиња за Бебе Девојки Новородено Бебе Дете Дете Коса Додатоци Headpiece за Роденден, Фотографија,Свадба

3 ЕЕЗ Голема Лакови Бебе Headbands Најлон Hairbands Коса Лакови Ластичиња за Бебе Девојки Новородено Бебе Дете

DEN 143.76

Достапност

▶Вештачко цвеќе headbands се направени од високо квалитетни материјали и исклучителна изведба. ▶Hairbands се комбинирани со роза цвет и зелена еукалиптус лисја. ▶На headband има силна еластичен,лесни и и нема да кука вашето бебе е коса,удобен за носење и секогаш да остане во место. ▶Добар избор на бои, совршени допир на матурски фустан или вашите девојки дневна облека. ▶Тоа дојде во пријатни бои појавување било фустан и прилика,како бебе туш, роденден, свадба, фотографија, семејна фотографија, Божиќ, пантомимичари, фестивалот се покаже или карневал,итн.Живописни бои и таписерии изработка,толку симпатична и удобен за носење.Еластичен,лесни и и нема да кука вашето бебе е коса,секогаш да остане во место.Добар избор на бои, совршени допир на матурски фустан или вашите девојки дневна облека.Прекрасен подарок за бебето или семејството, со бебе,идеален за нов родено бебе Роденден, Christenings, Божиќ, Бебето тушеви.Совршен за бебе туш, роденден, свадба, фотографија, семејна фотографија, Божиќ, пантомимичари, фестивалот се покаже или карневал,итн.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Tassel Headband, Јубилеј
  • Новак

Tassel Headband, Јубилеј

DEN 102.48

Внимателно стокмено користејќи деликатни семе мониста, кристал синџири и накит.Целосно страна направе�