Jinyank 5 Pack Бебе ноќта на Вештерките Headband Еластична Цвет Коса Бенд Одговара на Новороденчињата ноќта на Вештерките Headband за Години Новороденчињата Доенчиња

Jinyank 5 Pack Бебе ноќта на Вештерките Headband Еластична Цвет Коса Бенд Одговара на Новороденчињата ноќта

DEN 470.16

Достапност

Цвеќињата се слатки, ноќта на Вештерките стил, црна, жолта и виолетова вештачки цвеќиња.Ноќта на Вештерките headband има добра еластичност, погоден за деца од 3 месеци до 12 години, и се погодни за повеќето бебиња, години и постари девојки.Тие нема да се притисне или остави траги на babys главата.Направени од добри квалитетни материјали, удобно, издржлив и не избледуваат.Тоа е симпатична фотографија реквизити и единствена ноќ на Вештерките носии, погоден за роденден партии, бебето тушеви, семејни портрети, принцезата DIY украси, танц перформанси костими и со ноќта на Вештерките.Тие нема да се притисне или остави траги на babys главата.Карактеристики Направени од добри квалитетни материјали, удобно, издржлив и не избледуваат.Цвеќињата се слатки, ноќта на Вештерките стил, црна, жолта и виолетова вештачки цвеќиња.Ноќта на Вештерките headband има добра еластичност, погоден за деца од 3 месеци до 12 години, и се погодни за повеќето бебиња, години и постари девојки.Тие нема да се притисне или остави траги на baby' s head.Тоа е симпатична фотографија реквизити и единствена ноќ на Вештерките носии, погоден за роденден партии, бебето тушеви, семејни портрети, принцезата DIY украси, танц перформанси костими и со ноќта на Вештерките.Спецификација - Боја : Како што е прикажано - Материјал : Вештачко цвеќе+ еластична бенд - Hairband должина : 7. 6cm - 20cm/ 3во - 8in Забелешка : ве Молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4- 1. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување Пакет Вклучувајќи Пакет листата : 5* Бебе ноќта на Вештерките Headband.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа