Објавувањето 12-24 Пакет Деца Момче Девојка Бебе Headband Деца Чипка Цвет Точка Лак За Коса Бенд (12 Парчиња)

Објавувањето 12-24 Пакет Деца Момче Девојка Бебе Headband Деца Чипка Цвет Точка Лак За Коса Бенд (12 Парчиња)

DEN 455.76

Достапност

Материјал : Полиестер+spandex.Со висок квалитет на материјалите, овие hairbands погледнете повеќе уникатен и исклучителна.Удобно, еластичен и мека за деца да се носат.Боја : Избрани 12 цврсти бои, 4 стилови.Различни бои понуди повеќе опции за вашите малечки.Големина : Пред водат, бендот обем : за 40cm/16", ширина : 10см/4".Многу еластична headdress, тие лесно може да одговара за новороденчињата, доенчињата, години, деца и малку девојки (до 8 години).И ако сакате, можете да им се поклонат според вашето бебе глава на турнеја.Дизајн : парична Казна рачно изработени коса додатоци.Модерен и убава лак за коса бендови.Тие ќе направат дете симпатична и око-фаќање.Мек и еластичен главата бендови не се притисне на децата главата.Добро направени бендови се направи таа да остане во бебиња' косата цврсто, не се лизга.НИ Продавачот, Брод Брзо!.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа