skko Hdmi DisplayPort Bi-Directional Адаптер Кабел HDMI Машки да DVI(24+1) Машки Следи Кабел со Феритни Јадро за Поддршка 3840x2160 Компјутерски Кабли (Должина : 2m)

skko Hdmi DisplayPort Bi-Directional Адаптер Кабел HDMI Машки да DVI(24+1) Машки Следи Кабел со Феритни Јадро

DEN 639.60

Достапност

Висок освежете го оценувате обезбедува неверојатно течност игра за време на брза акција секвенци, елиминирање на motion blur, екран кинење, и сликата stuttering.HDMI кон DVI доведе поддршка"Bi-directional".Можно е да се поврзете извор уреди со HDMI порт да излезни уреди со DVI приклучок.Или поврзете DVI-от на уреди за да се HDMI-от уреди.Создава чист дигитален врска меѓу DVI-от за компјутер и HDMI-от на екранот или ТВ.Позлатени конектори за оптимално спроводливост.ПВЦ јакна нуди дополнителен слој на заштита.Подржува резолуција до 3840x2160 за висока резолуција на LCD и LED монитори.Кога ќе се судрите со жица неуспех во употреба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, Нашата служба за корисници тим ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обезбеди техничка поддршка.Име на производ : Видео Cable Connector : позлатени connector Shield : алуминиумска фолија + земјата wire Material : PVCResolution : 3840x2160 Conductor : бакар core conductor What ќе добиете : Видео Кабел × 1 (не вклучувајќи било какви производи)Здраво, ви благодариме за доаѓање.Ќе се третира секој клиент со искреност, чесност и ентузијазам.Ние ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производи, ви благодариме за вашата поддршка и доверба на нашите производи, и со нетрпение очекувам да вашата посета повторно!Променлива Refresh Стапка и Брзо Префрлување Медиуми се намали заостануваат, motion blur, и рамка кинење, така што ќе може да се постигне помеко задоцнување-бесплатни игри и во реално време интерактивни виртуелната реалност.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа