MKOJU Монитор Столб Биро Стојат Следи Стојат Стој, Компјутер, Лаптоп Столб Полица со Организаторот Фиока

MKOJU Монитор Столб Биро Стојат Следи Стојат Стој, Компјутер, Лаптоп Столб Полица со Организаторот Фиока

DEN 8806.08

Достапност

★ Полнење функција, да го наплаќаат дигитални производи како што се мобилен телефон, таблет. ★ Подигне монитор за 5cm, нека очи гледаме во мониторот да се спречи болка во грлото. ★ Во линија напојување, нема потреба да се приклучок во компјутерот домаќин, снабдувањето со електрична енергија е повеќе стабилен, и на полнење брзина е побрзо. ★ Мазна и цврста, 8 против пролизгување душеци на дното, изработка на база постабилна. ★ Предмет : десктоп монитор компјутер, печатач, лаптоп и сл. ★ Информација за производот : Име : следење standmaterial : metal Size : 55*16.8*5 CM (1.2 kg)Функција : detachable Uses : Поддршка монитори, лаптопи, компјутерски екрани, ТВ екраните, скенери, принтери, факс машини, исто така, може да се користи за да се прикаже спектар на козметички производи и дневни потреби, итн★ Notes This производ содржи само еден монитор стојат, и други елементи на сликата за ефект се прикаже само и не се вклучени.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа