Делукс Винил Тепих Мат, 2' x 3', Зелена Шума, 1/Секој

Делукс Винил Тепих Мат, 2' x 3', Зелена Шума, 1/Секој

DEN 1406.40

Достапност

Двојно rib висок/низок дизајн инциденти кал и нечистотија од чевли.Не се лизга винил поддршка.Воскресна ребра се кандидира на должината на мат. 3/8" дебелина. 3/8" дебелина. 2 x 3' Зелена Шума Делукс Винил Тепих Мат.Двојно rib висок/низок дизајн инциденти кал и нечистотија од чевли.Не се лизга винил поддршка.Воскресна ребра се кандидира на должината на мат. 3/8" дебелина.


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа