Xitomer 1 25.4 mm Handlebar Risers 1 инч Со Стеги, Одговара за Сенка 600/750, XV1700 96-10 / XVZ1300, M50, Вулкан 900 Мотоцикл АТВ Dirt Bike LS 650 Мотокрос Handlebar Risers Вулкан 900(Црна)

Xitomer 1 25.4 mm Handlebar Risers 1 инч Со Стеги, Одговара за Сенка 600/750, XV1700 96-10 / XVZ1300, M50,

DEN 647.76

Достапност

Големина на & Fitment : Само се Вклопуваат 1" handlebar (ве Молиме Проверете ја Fitment Листата Подолу), Не се Вклопуваат 7/8", 1 1/4", 1 1/8" ( 7/8" & 1 1/8" Големини се Достапни во Други Огласи на Нашата Продавница).Обезбедува 25.4 mm (1 ") Високо, 20 mm (0.787") Назад и Напред Позиција од Акциите Handlebar Позиција.Ве молиме Бидете Сигурни дека Акциите Жици, Кочница Црево, Кочница Спојки Кабел Должина ќе работат и пред купување на столб.Се Разбира, Тоа исто така Зависи и од Твоите Повеќето Удобно Возење Позиција.Цврста Градба, Но мала Тежина : CNC Изработени од Палка 6063-T6 Алуминиум, и Елоксирани Површина.Лесен за Инсталација : Само Завртка Излезе со Ален Клуч, Секој Пакет Доаѓа со 4 КОМПЈУТЕРИ SUS304 Завртки за Завртка на risers на (Големина М8*1.25 Теренот).


Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа